Vizážistika kosmetika a líčení

Víte, že první dojem je nejdůležitější? Uděláte jej jen jednou v životě? Jsem tady pro Vás, abych Vám pomohla a aby Váš první dojem byl skvělý!
Poskytuji kompletní vizážistické služby od líčení přes péči o pleť až po výběr nejvhodnějšího oblečení a doplňků.
Pokud máte chuť na sobě pracovat, tak právě teď je ten pravý čas.

Nabízíme:

Líčení

kurz osobního líčení - 6 hodinový:

Jedná se o kurz pro všechny ženy, které se chtějí naučit perfektně nalíčit na jakoukoli příležitost. a Jedná se o intenzivní výcvik osobního líčení. K dispozici jsou odličovací přípravky, krémy, různé druhy dekorativní kosmetiky i štětců. Škola vizážistiky není spojena s jednou kosmetickou značkou, tímto chceme klientům poskytnout co nejširší výběr produktů vhodných právě pro klienty dle daného typu pleti.

CENA: 2500,- Kč / 6 hodin

kurz osobního líčení - 2 hodinový:

Jedná se o kurz pro všechny ženy, které se chtějí naučit perfektně nalíčit na jakoukoli příležitost. a Jedná se o intenzivní výcvik osobního líčení. K dispozici jsou odličovací přípravky, krémy, různé druhy dekorativní kosmetiky i štětců. Škola vizážistiky není spojena s jednou kosmetickou značkou, tímto chceme klientům poskytnout co nejširší výběr produktů vhodných právě pro klienty dle daného typu pleti.

CENA: 870,- Kč / 2 hodiny

Permanentní řasy

BARVOVÉ PORADENSTVÍ:

Při výběru vhodné barvy záleží na situaci kam jdete, stylu jaký nosíte a na barvě vlasů, očí, rtů a pigmentu pleti. Většina z nás má v pokožce dva melaniny – teplý a studený, jen v různém poměru a intenzitě. Znamená to tedy, že určení barev klasickou šátkovou metodou (jaro, léto, podzim, zima) je NEPŘESNÉ.

Naučíme Vás, jak správně vybrat slušivé barvy pro váš harmonický, elegantní, přirozený vzhled. Po absolvování barvového poradenství sami pochopíte jak vaše barvy fungují a k nákupu nebudete potřebovat žádné barevné kartičky, palety či vzorkovnice.

Naučíme Vás jak zvládnout harmonické a přirozené líčení, vybereme vhodný účes (barvu i střih) a Váš účes vám můžeme v našem kadeřnickém salonu zrealizovat.

CENA: 700,-Kč

LÍČENÍ:

Denní líčení – Natur, Večerní líčení, Byznys líčení, Glamour líčení, Líčení na molo, fotomake-up, Líčení pod brýle, Sexy líčení – vhodné pro večer, ples, Líčení pro jakoukoli příležitost

CENA: od 300,-Kč

SVATEBNÍ MAKE-UP

V den svatby by každá nevěsta měla vypadat krásně, podívejte se na naše ukázky svatebního líčení.

Makeup v den svatby má svá pravidla, musí být dostatečně výrazný, aby vypadal dobře na fotografii, zároveň působit přirozeně a vydržet po celý den. Je to spojení denního, slavnostního líčení a fotomake-upu.

Vizážista musí najít nejvhodnější líčení pro daný typ a styl nevěsty. Nevěsta se musí cítit přirozeně v make-upu, který ji bude léta na fotografiích připomínat její slavnostní den. Proto je velmi důležitá zkouška, na níž je dostatek času vyzkoušet několik druhů líčení a vybrat to nejvhodnější nejen k typu nevěsty, ale ke zvoleným šatům, kytici, doplňkům nevěsty i ženicha a k celkovému ladění svatby.

Pokud nevěsta je ochotná investovat do svatebních šatů a účesu, neměla by zapomínat na dokonalý make-up. Ani líčení od kosmetičky, která nemá zkušenost s foto-makeupem, vám nezaručí to, že vám make-up vydrží celý den i noc a že budete vypadat dobře i na fotkách. Rozdíl mezi klasickým líčením a fotomake-upem je totiž zcela zásadní.

Zákaznický servis:

ZKOUŠKA LÍČENÍ: zjištění stavu pleti, individuální program péče o pleť a rychlé řešení aktuálního problému, několik druhů líčení, tipy a triky nejen pro svatební den (rady na doma, co nesmí chybět v kabelce a spoustu dalších…)

LÍČENÍ V DEN SVATBY: líčení nevěsty i svatebních hostů provádíme v pohodlí vašeho domova, v kadeřnickém salonu, svatebním salonu i u nás.

CENA:

1. schůzka: ošetření pleti: ZDARMA!

2. schůzka: zkouška líčení: od 350,-Kč,

3. líčení v den svatby: od 450,- Kč

4. líčení svatebních hostů: od 250,-Kč

PROMĚNY:

Milé dámy, připadáte si unavená, pořád stejná, potřebujete změnu nebo jen prostě chcete vypadat lépě? Máme pro Vás řešení.

kompletní proměna:

vlasy (barva, melír, střih), make-up (nalíčení od vizážistky na foto), barvové poradenství – (jaké barvy vám sluší, které barvy nosit abyste podtrhla vaši přirozenou krásu), styling – (jaké materiály, střihy, vzory, délky oblečení, obuv a doplňky byste měla nosit abyste podtrhla vaši přirozenou krásu, popř. schovala nedostatky a zvýraznila přednosti), doprovod při nákupech (v ceně 2hodiny), fotografie s průběhem proměny a fotky před a po proměně na CD

ke kompletní proměně získáváte jako dárek poradenství péče o pleť, kurz sebelíčení v hodnotě 800kč a dárkový šek na nákup kosmetických přípravků v hodnotě 500,-Kč

CENA: 6000,-Kč

částečná proměna:
  • vlasy (barva, melír, střih), make-up (nalíčení od vizážistky na foto)
  • nebo make-up (nalíčení od vizážistky na foto) , styling (oblečení + doplňky)
  • nebo make-up (nalíčení od vizážistky na foto), barvová typologie
  • k částečné proměně získáváte jako dárek poradenství péče o pleť, kurz sebelíčení v hodnotě 500kč a dárkový šek na nákup kosmetických přípravků v hodnotě 100,-Kč

    CENA: 1500-2500,-Kč

MINIKURZY LÍČENÍ:

Kurz trvá 1,5 - 2 hodiny, na tomto kurzu se naučíte používat barvičky právě pro váš barevný typ, vizážistka vám vybere vhodný make-up (sama jistě víte, jak je náročné najít ten správný odstín make-upu), naučíte se pracovat s dekorativní kosmetikou - jak nanášet stíny, kam správně nanést tvářenku podle tvaru obličeje, minikurz přizpůsobíme vašim potřebám – např. denní líčení, líčení do práce, večerní líčení, svatební make-up atd....Kurz je vhodný pro 1-5 žen.

CENA: 1-2 ženy 500,-Kč/osobu, 3-5žen 350,-Kč/osobu

ODĚVNÍ PORADENSTVÍ (PIB):

PERSONAL IMAGE BOOK – detailní rozbor tělesných proporcí, přeměření klienta, pravidla správného odívání a aktuální módní trendy, optické korekce přímo v booku klienta.

CENA: od 800,-Kč

IMAGE MUŽE:

Dokonalá služba profesionální image muže je určena všem pružným manažerům současnosti. Co důležitého se o sobě dozvíte? Vše, nač si jen vzpomenete ve spojení s Vaší prestižní image. Vše co souvisí s Vaší profesionalitou, důvěryhodností a pracovním úspěchem. Uděláme pro Vás maximum! Jsme si totiž dobře vědomi síly prvního dojmu. Víme, že dobrý obal prodává. Víme, že si zasloužíte vypadat a cítit se skvěle. Proto jsme pro Vás připravili tato témata: vhodný styl oděvu a vzájemné kombinace pro různé pracovní a společenské příležitosti, bonton, oblékání... Zkrátka image pravidla, fígle finty pro špičkového manažera. Dále Vám můžeme nabídnout poradnu skvěle padnoucích doplňků, obrouček brýlí, typy pro vázání kravat, šátků a šál, využití módy a ezoních trendů v šatníku byznysmena. Poradnu profesionální image muže Vám přizpůsobíme na míru. Bereme ohled na vaše postavení, pracovní zařazení, velikost firmy, specifikaci oboru v němž se pohybujete.

CENA: od 800,-Kč

FIREMNÍ DRESS-CODE (také pro státní správu):

CENA: individuálně dle požadavků klienta,-


 

Linka1
Linka1