Nevěsta

Svatební a společenská agentura

Jsme zavedená firma, která se zabývá organizací svateb, firemních i rodinných oslav, večírků, párty. Celou svatbu od počátku až do konce si zařizujeme sami, našimi pracovníky, tímto vám můžeme zaručit vysokou kvalitu a rozumnou cenu bez zbytečného předražování. Mnoho svatebních agentur si na vše bere dodavatele avšak, když se v den svatby či oslavy něco nepodaří, svalují vinu jeden na druhého. My vám garantujeme 100% záruku spokojenosti

Realizované svatby a naši další práci si můžete prohlédnout v sekci:
Reference

 

Dále Vám můžeme nabídnout kompletní služby v oblasti vizážistiky a image. Viz:
Vizážistka

 

Pokud Vás něco z naší nabídky zaujme, neváhejte nás kontaktovat:
Kontakty

 

 

 

 

Zajišťujeme:

SVATBA NA KLÍČ

Zajistíme kompletní svatební servis. Můžete také využít částečný svatební servis popř. jednotlivé služby, které nabízíme. Dále Vám můžeme nabídnout záruku 100% kvality a spokojenosti, protože většinu našich služeb zajišťujeme sami.

OBŘADNÍ MÍSTA A MÍSTA SVATEBNÍCH HOSTIN

Pomůžeme Vám s s výběrem vhodného místa pro obřad i hostinu dle vašeho přání.

SVATEBNÍ ŠATY

Naše stylistka Vám pomůže s výběrem svatebních šatů. Nabízíme vám také jako jediná agentura návrhy svatebních šatů speciálně pro vás. Každý návrh je kreslen individuálně, dle osobnosti klientky. Pokud nebudete chtít využít doprovod stylistky při výběru svatebních šatů, tyto návrhy vám zjednoduší výběr vašich vhodných svatebních šatů, popř. si podle návrhů můžete svatební šaty nechat ušít.
Tyto návrhy realizujeme také pro vašeho partnera, svatební maminky, svědkyně i ostatní svatební hosty.

KADEŘNÍK, VIZÁŽISTKA, NEHTOVÝ DESIGN POPŘ. PEDIKŮRA

Naše kadeřnice Vám vytvoří účes dle vašeho přání a vizážistka vše doladí svatebním make-upem.
Více zde

 

KVĚTINY, KVĚTINOVÁ VÝZDOBA A OSTATNÍ DEKORACE

Díky zkušenostem a kreativitě našich odborníků Vám zajistíme veškerou květinovou výzdobu, svatební kytice, výzdoba aut, obřadního místa i svatební hostiny dle Vašeho přání. Květiny a dekorace doručujeme na místo Vámi určené, tím Vám odpadne starost s vyzvednutím a převozem.
Dále vám můžeme nabídnout široký sortiment svatebních dekorací – organzy, luxusní svatební ubrousky, papírové ubrousky, svíčky, plátky růží, výslužkové krabice….
Více info v e-shopu

 

OZNÁMENÍ, MENU, JMENOVKY

Zajistíme oznámení, menu, jmenovky, pomůžeme vybrat verše a citáty a rozešleme Vaše svatební oznámení.

DORTY, CUKROVÍ, SVATEBNÍ KOLÁČKY

Dorty zajišťujeme u cukráře s dlouholetou tradicí. Také Vám můžeme nabídnout výběr mini zákusků nebo klasických zákusků. Vlčnovské svatební koláčky pečené dle tradiční místní receptury.

FOTOGRAF, KAMERAMAN

Díky dlouhodobé spolupráci naší vizážistky s fotografy, Vám můžeme doporučit fotografy, kteří se nám mnohokrát osvědčili. Také vám zajstíme kvalitní kameramany.

BIŽUTERIE

Máme pro vás také připravenou kolekci svatebních šperků a bižuterie, které sladíme přímo k nevěstě, můžeme také zapůjčit ozdoby do vlasů - korunky, čelenky. V nabídce máme také bižuterii pro svatební hosty.

SNUBNÍ PRSTENY

Máme pro Vás připravenou kolekci zásnubních a snubních prstýnků. Všechny prstýnky jsou vyráběny na zakázku, ve zvolených barevných/materiálových kombinacích a možností vnitřní rytiny. Do snubních prstenů se nechávají vyrýt jména snoubenců a datum svatebního dne. Snubní prstýnky si novomanželé vymění během obřadu. Jako symbol lásky a věrnosti se nosí na prsteníčku levé ruky.

HUDBA

Zajistíme pro Vás jak DJ´s tak živou hudbu.

SVATEBNÍ SKLENIČKY

Dodáváme v jednoduchém disajnu s možností pískování jmen snoubenců, data svatby atd.(více v e-shopu)

Více zde

 

DOPRAVA

Zajistíme dopravu tuzemskými i zahraničními vozy, autobusy, mikrobusy. Vozy zajišťujeme včetně řidičů.

HOSTINA

Zajistíme svatební hostinu, sestavíme svatební menu, zajistíme další občerstvení. Pokud je svatební hostina na místě kde není restaurace (např. kulturní domy atp.) zajistíme vám také cateringové služby.


Dále také oceníte

Bižuterie1

SVATEBNÍ BIŽUTERIE A DOPLŇKY

Můžeme zapůjčit vhodnou bižuterii a doplňky...

Bižuterie2

SNUBNÍ PRSTENY

Pomůžeme Vám s výběrem snubních prstenů...

Květiny

KVĚTINOVÝ SERVIS

Zajistíme Vám veškerou květinovou výzdobu, svatební kytice,...

Nádobí

SVATEBNÍ SKLENIČKY

Dodáváme v jednoduchém disajnu s možností pískování...

Linka1
Linka2