Lektor:

Tereza Rochová: 14leté zkušenosti jako vizážistka a od roku 2007 se věnuje pořádání kurzů v oblasti vizážistiky. Pracovala pro: Klenoty Aurum – kampaň 2010, šperky nejsou hřích, Česká Zbrojovka a. s. – (líčení, styling, zajištění kostýmů) kalendáře na r. 2006, 2008, 2010, 2011, plakáty CZ, Zálesí Luhačovice s. r. o. – propagační materiály, reklama, Moravská asociace podnikatelek a manažerek – přehlídky, Regionální hospodářská komora Zlín – kurzy profesionální image, Gymnázia a SŠ – kurzy neverbální komunikace, kurzy barvy, psychologie barev, DDM – díkva uherskobrodska /líčení přehlídky + porotce/, Q studio s. r. o. – spolupráce s reklamní agenturou od roku 2004, Beauty Art – články do internetového magazínu, VIP model: Lucie Smatanová 1.vicemiss MISS ČR2009, Petra Čuboňová TOP12 MISS ČR 2003, Julia Liptaková MISS BIKINI INT China 2007, Gabriela Kořínková vicemiss BIKINI China 2008,Šárka Co. TOP12 MISS ČR 2008, Darja Ja. TOP 12 MISS ČR 2008, Lucie Marková, Soňa Marková, Juli Csoka…

O škole

Škola se nachází v centru Uherského Brodu, na ulici Bří. Lužů č. 132 (naproti České pošty, nad fitnesscetrem). K dispozici máme plně vybavenou učebnu – vše co potřebujete k práci vizážisty (odličovací přípravky, přípravky péče o pleť, veškerá dekorativní kosmetika vč. speciální kosmetiky pro fotomake-up, štětce, barevné látky a akrylové barvy pro jednoduché a správné pochopení barvového poradenství - klasické určení typu jaro, léto, podzim, zima je již zastaralé – dále také pomůcky k určování tvarů postav, různé druhy bižuterie, doplňků aj).

Stravování: Je zde možnost využití blízkých restaurací pro oběd popř. využít dovážkovou službu a oběd i svačiny podávat v prostorách učebny. Káva a čaj jsou k dispozici v kuchyňce

Ubytování: možnost zajištění ubytování

Přihlášení na kurz a platba: Zájemce o kurz pošle přihlášku mailem na adresu info@agenturaglanc.cz přihláška bude obsahovat: jméno a příjmení, ulice + číslo popisné, město, psč, telefon, mail a kurz vč. termínu. Platba ceny za kurz se provádí bankovním převodem nejpozději 14 dní před jeho zahájením. Detaily k platbě obdržíte jako součást potvrzovacího emailu

Kurzy:

Vizážistika a barvové poradenství: (kurz je akreditovaný MŠMT, v rozsahu 48 hodin)

V kurzu Vás naučíme pochopit vztahy a chování barev v oblasti image, aby klient vypadal přitažlivě, úspěšně a profesionálně. Praktickými ukázkami a námi zadanými úkoly získáte vědomosti, určovat a vnímat barvy, základy teorie barev, psychologie barev. Následně na barvové poradenství navazuje kurz vizážistiky, kde se naučíte rozpoznávat tvary obličeje, seznámíte se s jeho ideálními proporcemi a jejich odchylkami, naučíte se vybrat klientce slušivý účes a barvu. Budete se zabývat líčením z pohledu správného technického provádění, tj. výběr materiálu a pomůcek.

Naučíte se prakticky zvládat denní líčení, večerní, společenské, svatební aj. Základní kurz je zaměřen na techniku a zvládnutí postupů při praxi. Kurz je plně vybaven. Získáte certifikát "Vizážistika a barvové poradenství" pro vaši praxi v oboru. Závěrečná zkouška – ústní a praktická

cena: 8.040,- včetně DPH

Barvy a barvové poradenství - (jak působí barvy, co barvy vyjadřují, vytvoření vzhledů – přirozený, formální, autoritativní, sexy, kreativní, harmonický kontrast barev, jak vybrat klientce nejvhodnější barvy, jak vybrat klientce nejvhodnější líčení.) Je to něco jiného než klasická barvová typologie J,L,P,Z (vhodný doplňkový kurz ke stylu, image muže, líčení)

cena: 2200,-

Líčení (I) - základní hygienické návyky vizážisty, pomůcky, příprava pleti – druhy a typy pleti, vhodný výběr make-upu – jak najít správný přípravek, složení, výběr, nanášení, základní postupy líčení se zvládnutím vizátistických technik (denní líčení) (není nutné předchozí vzdělání v oboru)

cena: 1500,-

Líčení (II) - korekce (obličej, nos, oči, rty), trénink pokročilých technik líčení make-up, slavnostní, zralá pleť, pod brýle, sexy, byznys…) (předchozí vzdělání min. na úrovni líčení I.)

cena: 1500,-

Fotomake-up – spolupráce s fotografem, modelkou, zvládnutí vizážistických technik pro fotomake-up, make-up na barevné foto, černobílé, v přírodě, kamufláž nedostatků pleti, lepení umělých řas, fotosoutěž – jak probíhá na co se zaměřit, líčení mužů. (Předchozí vzdělání min. zvládnutí základních technik líčení (líčení I a líčení II))

cena: 2200,-

Styl  - vše o oblékání, jaké výstřihy, šperky, kabelky, boty, brýle, máme nosit, jak korigovat postavu. Přeměření klienta, jak a co doporučit. (není nutné předchozí vzdělání v oboru, vhodné jako nádstavba vizážisty)

cena: 1600,-

Image ženy – oblečení a základy šatníku /jednotlivě saka, sukně, kalhotové kostýmy, halenky, šaty, doplňky vhodné do práce, formální a neformální oblečení – kam a kdy je vhodné slavnostní oděvy (jak např. na ples, co k pánskému smokingu atd (není nutné předchozí vzdělání v oboru, vhodné jako nádstavba vizážisty)

cena: 1900,-

Image muže - oblečení, základy šatníku, obleky dle profesních kategorií, doplňky (správný výběr košile, kravaty, manžetové knoflíčky…), boty, oblečení na formální a neformální příležitosti, vhodné oblečení do společnosti (kam frak, smoking…), netradiční sportovní oblečení (jak na golf), (není nutné předchozí vzdělání v oboru, vhodné jako nádstavba vizážisty popř. stylisty.)

cena: 2100,-

Svatební make-up – zvládnutí techniky svatebního make-upu, Makeup v den svatby má svá pravidla, musí být dostatečně výrazný, aby vypadal dobře na fotografii, zároveň působit přirozeně a vydržet po celý den. Je to spojení denního, slavnostního líčení a fotomake-upu. (Předchozí vzdělání min. zvládnutí základních technik líčení (líčení I a líčení II))

cena: 1700,-

Fotomake-up II - zvládnutí pokročilých vizážistických technik v oblasti fotomake-upu, fototesty a book pro modelku. (book pro modelku – ukazuje varabilitu modelky, např. vypadat přirozeně, sexy, pro byznys atp.) Vytvoříte si svůj profesionální book. (Předchozí vzdělání na úrovni znalosti fotomake-upu).

cena: 3500,-

Zdobící techniky – kurz je zaměřen na aplikaci speciálních ozdob, jako jsou umělé řasy, třpytky, kamínky, peří a jiné ozdoby, které obzvláštní make-up vašich zákaznic.

cena: 1900,-

Kurz permanentní řasy - technika v prodlužování řas metodou řasa na řasu. Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Adhesivum je hypoalergenní a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. V ceně kurzu je velmi kvalitní materiál firmy B-Lashes (základní nebo profesionální sada). Kurz je kompletně vybaven s sebou potřebujete pouze model / osobu na které budete praktikovat nalepování řas.

cena kurzu: 2500,-

cena kurzu + základní sada: 6900,-

cena kurzu + profi sada: 9900,-